Menu główne

O firmie

drillingms-sa5

DRILLING MS S.A.  istnieje na polskim rynku od września 2008 roku. Siedziba Spółki znajduje się w Rogóźnie 25A, 21-075 Ludwin.  

 

drillingms-sa-2Nasza Spółka zajmuje się realizacją specjalistycznych robót górniczych. Należy wspomnieć w szczególności o robotach polegających na wzmacnianiu obudowy wyrobisk górniczych przy pomocy betonu natryskowego, przebudowach wyrobisk korytarzowych oraz wykonawstwie wykładki mechanicznej.

Potencjalnymi klientami DRILLING MS są głównie duże przedsiębiorstwa branży górniczej. Jednak należy również zaznaczyć, że działalność firmy rozszerza się na inne gałęzie przemysłu, ze względu na fakt, iż użycie betonu natryskowego, oprócz zastosowań w naprawach i renowacji, może być masowo stosowana w przemyśle cementowym, ciepłowniczym, budowie tuneli oraz bardzo szeroko w pracach remontowych odtwarzających własności obiektów betonowych i żelbetowych takich jak np. mosty, wiadukty czy stropy.

drillingms-sa-4Pomimo faktu, iż Nasze przedsiębiorstwo jest stosunkowo krótko na rynku, możemy poszczycić się wspaniałym zespołem doświadczonych pracowników oraz innowacyjnością wprowadzanych produktów. Okres funkcjonowania naszej Spółki sprawił, że poznaliśmy szczegółowo specyfikę usług torkretowania oraz zapotrzebowanie rynku, co skłoniło Nas do podjęcia decyzji o rozpoczęciu produkcji suchych mieszanek do torkretowania, na co Spółka uzyskała środki z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

drillingms-sa-3Niewątpliwie jesteśmy firmą godną zaufania co potwierdzają nasze referencje oraz wdrożony System Zarządzania Jakością zgodny z normą PN-EN ISO 9001:2009. Potwierdzają one także, iż jesteśmy solidnym partnerem wykonującym powierzone zadania w sposób terminowy i fachowy.

Ta strona korzysta z plików cookie.

Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane klikając tutaj ›